Wymieciona Dżungla – spektakl dla dzieci

Są tu jacyś mali fani teatru? 🎭

Specjalnie dla Was mamy propozycję na kwiecień – spektakl „Wymieciona dżungla” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Bajki 🥳

🔸12 kwietnia | godz. 18:00

🔸 Sala Widowiskowa MOK Orzesze, ul. Fabryczna 1

🔸Bilety: 15 zł / os.

🔸 Informacje: 32 / 22 13 508

🔸 Bilety do kupienia w kasie MOK oraz na Wymieciona dżungla / Orzesze / 2024-04-12, 18:00 🎭 WYBIERZ MIEJSCE (kupbilecik.pl)

„Wymieciona Dżungla” to dowcipna i lekka opowieść o podróżniku Mietku, który wyrusza na niesamowitą przygodę w głąb Afrykańskiej Dżungli. W labiryncie tropików spotyka wiele postaci, które uświadamiają mu, jak ważne jest dzielenie się z innymi, dbanie o higienę, a także dobra zabawa. Kolejna zabawna inscenizacja Krakowskiego Teatru Bajki zapewni widzom dźwięki w oryginalnym, afrykańskim instrumentarium, z elementami muzyki na żywo, a artyści po raz kolejny użyją magicznych mocy, by wprawić w osłupienie publiczność.