Orzeski Wieczór Kabaretowy – Antoni Gorgoń Grucha | Michał Skubida

Serdecznie zapraszamy na kolejny Orzeski Wieczór Kabaretowy, który odbędzie się 5 kwietnia, o godz. 19:00, w Sali Widowiskowej MOK Orzesze (ul. Fabryczna 1)

Wystąpią dla Państwa:

Antoni Gorgoń Grucha

– Michał Skubida

BILETY:

40 zł – normalny

35 zł – ulgowe/ grupowe (6+)

________________________

Antoni Gorgoń Grucha – jeden z najpopularniejszych solistów kabaretowych młodego pokolenia. Występuje z autorskim programem, a kaszkiet i marynarka to jego znaki rozpoznawcze. Nie szczędzi mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to co chcielibyście usłyszeć, ale boicie się powiedzieć.

Antoni jest uczestnikiem największych festiwali kabaretowych w Polsce.

Występował w czołowych stacjach telewizyjnych i na platformach streaming-owych.

Michał Skubida – zawodowy iluzjonista oraz zaskakujący performer. Urodzony z talią kart w ręku potrafi zwyczajny wieczór zamienić w dowód na istnienie cudów. Jego poczucie humoru, talent oraz determinacja wzbudzają zaufanie największych firm z całego świata. Ponad tysiąc pokazów udowodniło mu, że największą magią jest uśmiech na twarzy jego odbiorcy.

____________________________

Bilety można nabyć w kasie MOK Orzesze oraz na stronie:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/123392/Orzesze/Antoni+Gorgo%C5%84+Grucha+%26+Micha%C5%82+Skubida/?fbclid=IwAR0YMv0zUC4a4ICO2S6Y_4fmOgXgKei8Q3SNMoW1DFXD8Z0uZYS8GoDnb6A

Informacje: 32 / 22 13 508

Możesz również polubić…

Skip to content