Spektakl „Fatalne zaręczyny”

„Fatalne zaręczyny” w Orzeszu

Z wielką radością zapraszamy Państwa na kryminał kostiumowy na wesoło „Fatalne zaręczyny” w wykonaniu Stowarzyszenie Projekty Edukacyjno-Kulturalne „PEK” 🎭

🎭 Anglia, 1937 rok. W kraju czas zmian, na tronie pojawia się nowy władca, a Titanic idzie na dno. Tymczasem w szlacheckiej rodzinie Peckenly mają miejsce zaręczyny dziedziczki Isadory z przystojnym hrabią doktorem Williamem. Niestety podczas imprezy zaręczynowej na którą zaproszeni zostają goście dochodzi do śmiertelnego wypadku. Isadora Peckenly zostaje zamordowana. Kto odpowiada za smierć krnąbrnej dziedziczki? Co mają z tym wspólnego ciotka kleptomanka, irlandzki służący i słynący z zamiłowania do broni pan domu? Czy święta panienka z Guadelupe zdoła ochronić pokojówkę Agathe? I wreszcie, jak młody doktor poradzi sobie próbując rozwiązać śledztwo? Przyjdźcie na spektakl i poznajcie historie fatalnych zaręczyn. Nie dajcie się zwieść, w tej opowieści nic nie jest takie jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

🎭 Widzimy się 16 lutego o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej MOK Orzesze, przy ul. Fabrycznej 1

🎭 Bilety: 45 zł / normalny, 40 zł / ulgowy

🎭 Zobacz zwiastun spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=xOnoo02_7KQ