Orzeski Wieczór Kabaretowy – Nibykabaret

Z wielką radością zapraszamy na Orzeski Wieczór Kabaretowy – Festyn Polska Story – Nibykabaret🥳

Tym razem na naszej scenie zagości niezwykle interesujący i warty uwagi projekt – Festyn Polska Story – „Nibykabaret” Co kryje się pod tą nazwą?

„Nibykabaret” to projekt, którego twórcą jest Marek Stawarz (współtwórca „Kabaret 7minutPo”, „Kabaret BudaPesz”, „Grupa O!Teatr”). Pomysł na realizację takiej formy humorystycznej zrodził się w markowej głowie już wrześniem roku pańskiego 2017, kiedy to powstały zarysy pierwszych dwóch programów. Od tego momentu poszukiwano rozważnie ludzi, którzy ten pomysł zechcieli zaakceptować i realizować. W 2019 roku dołączono do projektu dwóch Michałów, bardzo dobrych, jednych z lepszych Michałów jakich zdarza się spotkać. Michał Leśniak (dawniej „Kabaret Niepoprawnych Optymistów”) i Michał Wiewióra (dawniej na gitarze w kącie, najczęściej z lewej strony patrząc od widza „Kabaret 7minutPo”) przyjęli dołączenie i oficjalnie zasilili projekt. Póki co chyba są zadowoleni…

Spektakl „Festyn Polska Story” – twór humorystyczny poruszający ważkie tematy społeczne i światopoglądowe. Bez moralizowania, z dużym dystansem i sympatią przedstawia swoich bohaterów i ich sposób patrzenia na świat. Forma kabaretu jest jedynie punktem wyjścia, a nie zamyka palety użytych środków. Tempo podania żartu – skokowe, arytmiczne. Absurd obecny, konwencja skeczu nierzadko zmienna, czarny humor w ilości znośnej, ludzi na scenie trzech, postaci… więcej.

Jazzujemy pod nóżkę 😉

▶ 1 grudnia 2023, godz. 19:00

▶ Sala Widowiskowa MOK Orzesze, ul. Fabryczna 1

▶ Bilety: 40 zł / normalny, 35 zł / ulgowy

▶ Informacje: 32 / 22 13 508

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia!

Możesz również polubić…

Skip to content