OFERTA ZAJĘĆ STAŁYCH | PANI KULTURKA | KREATYWNY MALUCH

Wrzesień tuż-tuż, pora więc, aby zaprosić Was na zajęcia stałe w MOK Orzesze!

Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was wiele propozycji, pora na pierwsze z nich:

✂Kreatywny Maluch – to zajęcia plastyczno-techniczne dla najmłodszych dzieci (5-6 lat), podczas których mali uczestnicy tworzą najróżniejsze małe dzieła – kleją, wycinają, zginają, kolorują, malują, układają… Podczas tych spotkań nikt się nie nudzi, a efektem są wspaniałe prace plastyczne. Dzieciaki rozwijają swoją kreatywność, odkrywają w sobie nowe talenty, a tego typu zajęcia wspaniale wpływają na rozwój motoryki małej i późniejszej nauki pisania. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 15:45 do 16:45.

✂ Spotkania z Panią Kulturką – to także zajęcia plastyczno-techniczne, przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Tu również powstają wyjątkowe dzieła, nieco bardziej skomplikowane i wymagające większego nakładu pracy. Dzieci poznają nowe techniki plastyczne i mają możliwość rozwijać swoją kreatywność. Zajęcia grupy starszej odbywają się w poniedziałki od godz. 17:00 do 18:30.

Koszt zajęć: 50 zł / mies.

Zapisy i dodatkowe informacje: 32 / 22 13 508

#mokorzesze#zajęciastałe#zajęciadladzieci#plastyka#wycinanie#sztuka