Spektakl „Chop od mojij baby”

Czas na spektakl!

Gorąco zapraszamy na spektakl „CHOP OD MOJIJ BABY” w wykonaniu Teatru dla Dorosłych, który będziemy gościć 15 września o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Fabrycznej 1.

Przedstawienie „Chop od mojij baby” to ogromna dawka pozytywnej energii, bo komedia wg tekstu Marcina Melona i w reżyserii Joanny Lorenc opowiada o trudnych relacjach damsko-męskich i męsko-męskich, zwłaszcza, że kobieta (matka, żona i kochanka) jest raczej nieprzewidywalna, ma wiele przymiotów, ale i wiele potrzeb. „Chop od mojij baby” to klasyczna komedia pomyłek, w których gubią się wszyscy bohaterowie. Czy znajdą dla siebie korzystne rozwiązanie swych problemów i czy zaspokoją potrzeby Any? Tego można dowiedzieć się tylko oglądając spektakl do samego końca.

BILETY:

👉normalny – 40zł

👉ulgowy – 35zł (młodzież, studenci, grupy min. 6 osób)

Informacje:

☎ 32/ 22 13 508