Podziękowania | Piracka Draka w Orzeszu

Piracka Draka w Orzeszu już za nami, a my chcielibyśmy raz jeszcze podziękować wszystkim zaangażowanym za ogromny wkład w całe przedsięwzięcie.

Otrzymujemy od Was wiele pozytywnych komentarzy i wiadomości i bardzo się cieszymy z takiego odbioru! Impreza nie odbyłaby się jednak bez zaangażowania wielu osób, instytucji… Dlatego szczególne podziękowania kierujemy do: ZGKiM Orzesze, ze wszystkimi pracownikami i z panem kierownikiem Wiesławem Klarem oraz jego zastępcą Krzysztofem Krawczykiem, Wydziałowi Komunalnemu, Referatowi ds. Współpracy ze Stowarzyszeniami, Przeciwdziałania Uzależnieniom oraz Zarządzania Kryzysowego, Burmistrzowi Miasta Orzesze – Mirosławowi Blaskiemu, OSP Orzesze, OSP Jaśkowice, w szczególności Paniom Joannie Kociubińskiej i Monice Garlei, Komisariatowi Policji w Orzeszu, patronom medialnym: Radio FEST 100.2 FM, Radio Express 92,3 FM, NaszaGazeta.info, organizacjom: Laboratorium Robotyki, EduSmart Szkoła Angielskiego, Kole Pszczelarzy z Orzesza, Joanna Sodzawiczny, Radzie Rodziców z Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 1 w Orzeszu, Stowarzyszeniu Dom z Jaśkowic – Barbarze Wojnarowskiej, 2 Szczep Harcerski „Polana”, Samuelowi i Danielowi Skabkom z Fratres Ignis, Wojciechowi Skabkowi, firmie Oriflame, wszystkim występującym artystom: Cyrk Partolini, 21GARAGE, Orkiestra Tauron Wytwarzanie Oddział Elektrownia Łaziska, Kamila Krawczyk, Michalina Starosta, M2R1, FLAME, Magdalena Wydriński, Baba z Chopym oraz fantastycznym uczestnikom zajęć wokalnych MOK Orzesze, pod opieką Pani Henryki Pałus.

Piracka Draka to Wy, wszyscy nasi odwiedzający! Dlatego najbardziej dziękujemy wszystkim osobom, które bawiły się razem z nami w tych dniach ❤ Jesteśmy dla Was!

Ahoj!

!#PirackaDrakaWOrzeszu

Możesz również polubić…

Skip to content