„Separacja” w MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu ma przyjemność zaprosić na zbliżający się spektakl teatralny pt. „Separacja?” w reż. Przemysława Śliwy, który odbędzie się 6 listopada o godz. 18:00. Miasto, jakich w Polsce wiele, zwyczajny blok, zwyczajne M3, zwyczajna egzystencja. Para małżeńska jednak zwyczajna nie jest. Maleńkie mieszkanko kryje w sobie wiele tajemnic… Sprawdźcie Państwo sami! Potężna dawka humoru, dwie godziny łez…ze śmiechu.

W roli żony Joanny zobaczymy aktorkę Monikę Chrzanowską, którą możemy kojarzyć z takich produkcji jak ,,Ojciec Mateusz”, ,,M jak Miłość”, ,,Na wspólnej”. W rolę męża Patryka wcieli się Mariusz Marczyk – aktor, dyrektor artystyczny i założyciel Sceny ,,Rode”, autor powieści, dramatów i książek poetyckich, również laureat nagrody Grand Prix im. Mieczysława Kotlarczyka na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa w Poznaniu.

Czas trwania spektaklu 2 godz. 10 minut (w tym 10-minutowa przerwa).

Po spektaklu odbędzie się promocja najnowszej książki Mariusza Marczyka ,,Portret Lizy”.

Bilety w cenie: 35 – normalny,

30 zł – przy jednorazowym zakupie 10 i więcej biletów,

45 w dniu imprezy. Przypominamy, że nadal aktualna jest Karta Widza!