UWAGA ważne informacje

UWAGA

W związku z istniejącym zagrożeniem coronavirusem i w trosce o dobro naszych uczestników zajęć oraz wydarzeń kulturalnych podjęliśmy decyzję o odwołaniu planowanego na dzień 27 marca spektaklu muzyczno-kabaretowego pt. „W cylindrze na lwy by..”. Zakupione bilety na spektakl można zwracać w kasie MOK po okazaniu paragonu.

W imieniu Fundacji, „Zakątek Pokoleń” informujemy, że Koncert Charytatywny „Gramy dla Krzyśka”, który miał się odbyć 21 marca odbędzie się w innym terminie. Ci z Państwa, którzy dokonali zakupu wejściówek oraz cegiełek na koncert mogą je zatrzymać, ponieważ zachowują one ważność.

Jesteśmy zmuszeni również odwołać przewidziany na 25 marca „Konkurs Pięknego Czytania” dla szkół – klas VIII, którego jesteśmy współorganizatorem.

Nie odbędą się również w tym tygodniu zajęcia stałe:
dzisiaj tj. 11.03. (środa)próba grupy teatralnej na Sali Widowiskowej,
w czwartek tj. 12.03 oraz 13.03 w piątekZajęcia umuzykalniające dla dzieci od 0-3 lat
16 i 30 marca Artystyczny Maluch dla dzieci 0 – 3,5 lat.

Od poniedziałku tj 16.03. zostają odwołane na czas nieokreślony wszystkie zajęcia stałe oraz inne wydarzenia organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury.

UWAGA AKTUALIZACJA z godz. 12:27, 11.03.2020
Odwołujemy wszystkie zajęcia od dnia dzisiejszego.

Nieaktualne są dzisiaj – środa (11.03.):
– zajęcia taneczne (baleriny, pointy, disco dzieciaki),
– Grupa fotograficzna,
– pracownia artystyczna – grafika,
– warsztaty kulinarne „Ugotuj to sam”,

Nieaktualne jutro – czwartek (12.03):
– pracownia rysunku i malarstwa,
– Happy Angielski,
– joga,
– próba chóru.

Nieaktualne w piątek (13.03):
– szachy,
– pracownia artystyczna – witraż

Prosimy śledzić naszą stronę www.mok-orzesze.pl oraz profil facebook.com/mokorzesze gdzie będziemy na bieżąco informować Państwa o wszelkich zmianach.