Koncert zespołu Dylan.pl

Jest z nami miłość? Jeśli z dylan.pl, to na pewno. Jedyny polski zespół wykonujący utwory noblisty w przekładach Filipa Łobodzińskiego. Łącznie ponad 50 strun na scenie, do tego perkusja i harmonijka. Najsłynniejsze piosenki Bob Dylana – i te mało znane. Wszystkie wybitne. We własnych, często nieoczywistych aranżacjach grupy, którą tworzą muzycy znani z Elektrycznych Gitar, Zespołu Reprezentacyjnego i zespołu Urszuli. Zespół ceniony przez Muńka Staszczyka, Pablopavo i Tadeusza Woźniaka, którzy gościnnie zaśpiewali na ich debiutanckiej płycie.
dylan.pl wystąpią już w przeddzień Walentynek – 13 lutego o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu (Jaśkowice), ul. Fabryczna 1.
Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu, ul. Rynek 1.
Informacje: 32 / 22 13 508.