Wernisaż wystawy Patrycji Pustelny – fotorelacja

Wernisaż fotografii Patrycji Pustelny.
W sobotnie popołudnie 21 kwietnia w MOK odbył się wernisaż fotografii – Patrycji Pustelny. Autorka wystawy jest młodą harcerką, w Boguszowickim Stowarzyszeniu Społeczno – Kulturalnym „Ślady”, gdzie rozwija swoje zainteresowanie, jakim jest fotografia. Stowarzyszenie „Ślady” – zrzesza licznych zuchów i harcerzy,swoją działalność opiera na rozwijaniu tradycji polskiego skautingu i harcerstwa, „wspiera ludzi, którzy poprzez swoją aktywność, pasje, zainteresowania i działania pragną zmieniać rzeczywistość, zostawiając swoje ślady”.
Wystawa przedstawia Dekalog Wędrujące
go oraz 9 sylwetek harcerzy.
Na wernisaż przybyła spora grupa osób byli wśród nich liczni znajomi, przyjaciele Patrycji oraz członkowie Stowarzyszenia „Ślady”. Otwarciu wystawy towarzyszył piękny koncert zespołu harcerzy z Boguszowic. Nie zabrakło kwiatów, podziękowań oraz
życzeń.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za udział w spotkaniu

oraz wszystkim którzy pomagali w przygotowaniach.