📷Warsztaty dziennikarskie dla dzieci💻

Jeśli masz 10 – 14 lat, marzy Ci się kariera w Internecie, chcesz poznać narzędzia przydatne w pracy youtubera, blogera, a także tajniki obróbki zdjęć i filmików – to zajęcia dla Ciebie!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dziennikarskie, podczas których poznasz przydatne programy i aplikacje przydatne podczas edycji zdjęć i filmów, będziesz korzystać z tabletów i kamerek GoPro, wcielisz się w rolę dziennikarza internetowego, pobudzisz swoją wyobraźnię i kreatywne myślenie! 🧐

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu, ul. Rynek 1.

Informacje i zapisy: 32 / 22 13 508.

Uwaga: Zapisy trwają do 14 września. Liczba miejsc ograniczona!

_____________________

Zajęcia są realizowane w ramach projektu „Cyfrowi eksperci w podregionie tyskim”. Projekt wspiera gminne samorządowe instytucje kultury i jest realizowany ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Cyfrowa 2014-2020.

Orzeski Wieczór Kabaretowy – Kabaret TON

Orzeskie Wieczory Kabaretowe powracają! 🎤

Szanowni Państwo, po wakacyjnej przerwie powracamy z Orzeskimi Wieczorami Kabaretowymi! Tym razem zapraszamy 30 września do Sali Widowiskowej MOK, gdzie wystąpi dla nas Kabaret TON!

Co można o nich powiedzieć?

Kabaret międzypokoleniowy w formie, treści i składzie. Stroni od mediów, uważając, że właściwym miejscem dla kabaretu jest scena z kameralną widownią. Spora część przedstawień TONu powstaje w trakcie występu, przy twórczym udziale publiczności. Jak to ujął jeden z widzów:

„TON porusza w równym stopniu umysł, serce i przeponę”.

A drugi:

„Ze śmiechu mózg mi się lasuje, pikawa staje i bęben się trzęsie”.

Trzeci:

„Od razu odżyłem. Muszę to zobaczyć jeszcze raz!”.

Program ma szybkie tempo, wiele barwnych postaci i jeszcze więcej wątków tematycznych. Zarówno z życia codziennego jak i zupełnie abstrakcyjnych. Wciąga widza do zabawy od pierwszej minuty do ostatniego bisu. Bawi, uczy, ale nie poucza. Wprawia w nastrój, lecz nie nudzi i nie pozostawia obojętnym. Kabaret TON koniecznie trzeba zobaczyć osobiście, bo nawet najbardziej szczegółowa relacja uważnego widza nie zdoła przekazać atmosfery „programu emocjonalnego” i to z wielu przyczyn. Na przykład dlatego, że każdy występ tego zespołu jest niepowtarzalny.

Bilety w cenie: 25 zł | normalny

15 zł | bilet młodzieżowy/ grupowy 6+

do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury.

Informacje: 32 / 22 13 508.

Dzieciak w filharmonii

Zapraszamy na kolejne muzyczne spotkanie z filharmonią ‼

Tym razem tematem przewodnim będzie #TRĄBKA‼

Do zobaczenia 7 października, o godz. 18:00, w Sali Widowiskowej MOK Orzesze, przy ul. Fabrycznej 1