Zapraszamy!

Już dziś zapraszamy na kolejną wycieczkę z MOK – 11 lutego chcemy zdobyć Morskie Oko i zobaczyć, jak pięknie prezentuje się zimą.

Wyjazd o godz. 5:30 z placu targowego naprzeciwko Biedronki, powrót ok. 21:00.

Koszt: 135 zł / normalny, 131 zł / ulgowy.

Zapraszamy do zapisów: 32 / 22 13 508.

Dzieciak w filharmonii – kolejna część cyklu 🥳

Zapraszamy na kolejną część naszych spotkań z muzyką – tym razem dzieci będą mogły poznać bardzo ciekawy instrument, jakim jest obój 🎶

Widzimy się 23 lutego o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej, przy ul. Fabrycznej 1.

Bilety: 15 zł / os.

Informacje: 32 / 22 13 508

_____________

Dzieciak w filharmonii to cykl koncertów umuzykalniających dla najmłodszych, podczas których dzieci poznają kolejne instrumenty występujące w orkiestrze symfonicznej.

Każde kolejne spotkanie nawiązuje do poprzednich i zawiera liczne zagadki, ciekawostki i anegdoty.

Zapraszamy stałych bywalców, ale również nowe osoby, którym nasza propozycja z pewnością bardzo się spodoba 🥰

MISTER ENIGMA | Spektakl | Teatr Podaj Dalej

Serdecznie zapraszamy na spektakl Teatr Podaj Dalej pt. „Mister Enigma”, który odbędzie się 25 lutego, o godz. 19:00, w Sali Widowiskowej MOK Orzesze, przy ul. Fabrycznej 1🥳

Coś więcej o spektaklu:

„Przewrotna komedia o tym, jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości. Bohaterowie sztuki to Karina – trzydziestolatka z bujną fantazją, zafascynowana plastikowym światem celebrytów, która próbuje rozkręcić swoją firmę projektującą ubranka dla psów oraz Norbert – porzucony przez żonę, pięćdziesięcioletni szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Warszawie. Ich pierwsze biznesowe spotkanie staje się niespodziewanie początkiem burzliwej przyjaźni. Karina chce dzięki Norbertowi dostać się do świata, którego on jest reprezentantem, a w ramach wdzięczności pragnie pomóc Norbertowi odzyskać radość życia. Czy metamorfoza, którą przejdą oboje pomoże osiągnąć im upragnione szczęście? Czy zakładanie masek pomaga nam w znalezieniu prawdziwej miłości? Sztuka zaprasza widza do refleksji dotyczącej szukania własnej drogi oraz niejednoznacznych motywacji, które kierują życiem każdego człowieka. Aktorzy odsłaniają kulisy świata tak bliskiego, że pozwala to na ujrzenie samych siebie w jego odbiciu.”

BILETY:

40 zł / normalny

35 zł / grupowy/młodzież

Informacje: 32 / 22 13 508

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

#DzieńKobiet w MOK

Filmowy #DzieńKobiet w MOK!

Drogie kobiety, Wasz dzień już za parę chwil! Zróbcie coś dla siebie i spędźcie czas w towarzystwie dobrego filmu, smakołyków i innych kobiet! ❤️

8 MARCA

MAŁE KOBIETY (dzieci) godz. 17:00

DUŻE KOBIETY (dorośli) godz. 19:00

Repertuar już wkrótce!

Dla każdej pani przewidziany jest zestaw filmowy, czyli małe, smaczne co nieco 😁

WSTĘP WOLNY!

32 / 22 13 508

„Jak pasterz Józef Egipt uratował” – spektakl dla dzieci

Już dziś zapraszamy na kolejny spektakl dla dzieci w wykonaniu grupy O Teatr🥳

„Jak pasterz Józef Egipt uratował” – to nasza propozycja na marzec.

„Jest to bajka o chłopcu, którego bracia z zazdrości o względy ojca wrzucili do studni żeby się go pozbyć. Niespodziewanie Józef zostaje uratowany i staje się ważną osobą w Egipcie (pomaga Faraonowi ocalić Egipt od głodu). Po latach jego bracia, nie wiedząc, że to on, zwracają się do niego o pomoc. Józef oczywiście nie odmawia, nie mści się za wyrządzoną krzywdę, wybacza braciom i w końcu wyjawia kim jest. Wszystko kończy się szczęśliwie.

W bajce występuje ciekawy typ lalek: są to lalki planszowe. Dodatkowo w spektaklu pojawiają się też lalki typu muppet. W czasie bajki dzieci śpiewają piosenkę i w jej trakcie podróżują przez pustynię. Razem z głównym bohaterem próbują unikać różnych niebezpieczeństw. Stawiają rurociąg, którym doprowadzają wodę do Egiptu, a także zbierają zapasy żywności z pól. Pomagają też zagnać stado niesfornych owieczek do zagrody.”

/inf. O’Teatr/

Widzimy się 17 marca o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej MOK.

Bilety: 10 zł/ os. do nabycia w MOK, szczegółowe informacje: 32 / 22 13 508.