Kontakt

 Kontakt: impreza@mok-orzesze.pl

Dyrektor MOK Orzesze
mgr Małgorzata Lorens
telefon: 032-2215-329
email: m.lorens@mok-orzesze.pl

Główna Księgowa MOK Orzesze
Ewa Warzecha
telefon: 032-7371-610
email: e.warzecha@mok-orzesze.pl

 

Kierownik Działu Imprez MOK Orzesze
mgr Iwona Wójcik
telefon: 032-2213-508
email: iva@mok-orzesze.pl

Specjalista ds.Administracyjno-Gospodarczych
Dział Administracyjno-Gospodarczy.
mgr Martyna Korzonek
telefon: 032-2215-329
email: adm@mok-orzesze.pl

Instruktor Działu Imprez MOK Orzesze
mgr Jolanta Miguła
email: jola@mok-orzesze.pl

Instruktor
mgr Agnieszka Strach-Sołtys
email: agnieszka@mok-orzesze.pl

Instruktor
mgr Anna Makselon
email: a.makselon@mok-orzesze.pl

Starsza Księgowa MOK Orzesze
Agnieszka Jania
email: a.jania@mok-orzesze.pl