„Orzesze w obiektywie” – wernisaż wystawy

Orzesze w obiektywie – wernisaż wystawy

Z wielką radością już dziś chcemy serdecznie zaprosić na wystawę Artura Hrubesza i dziecięcej grupy fotograficznej FotoŁapki pt. „Orzesze w obiektywie”!

Kilka słów o autorach:

Artur Hrubesz: jestem studentem ostatniego semestru informatyki, gdzie poszerzam swoje pasje jakimi są informatyka i technologia. Jednak wszyscy moi znajomi kojarzą mnie z fotografią, która towarzyszy mi już prawie 10 lat. Fotografuję głównie to, co widzę i na zdjęciach przedstawiam to, co faktycznie zobaczyłem, żeby inni mogli dostrzec to samo, co ja zobaczyłem w wizjerze mojego aparatu. A z racji tego, że nie lubię pisać wierszy do szuflady, to założyłem stronę Orzesze W Obiektywie , gdzie publikuję zdjęcia i filmy przedstawiające nasze miasto. A zapomniałbym, w świecie, gdzie już przytłacza nas technologia i cyfryzacja, lubię założyć film do starego aparatu analogowego i czekać w niepewności na wywołanie wszystkich zdjęć i włożenie ich do mojego albumu.

FotoŁapki: to dziecięca grupa fotograficzna działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu. Uczestnicy podczas spotkań pracują nad twórczym myśleniem, pobudzają swoją kreatywność i uczą się poprzez zabawę. W ramach swojej pierwszej wystawy, na którą czekają już z niecierpliwością, pochwalą się pierwszymi efektami swoich zabaw z fotografią. FotoŁapki prowadzone są przez Magdalena Lipina.

Zapraszamy 14 października o godz. 18:00 do Sali Widowiskowej MOK w Orzeszu, przy ul. Fabrycznej 1!

Możesz również polubić…

Skip to content