Spektakl dla dzieci | O! Teatr| Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza

Znamy i lubimy O Teatr, dlatego gorąco zapraszamy Państwa na ich kolejny spektakl, pt. „Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza” 😁

„Przedstawienie oparte na wierszach J. Tuwima (”Pan Maluśkiewicz, „Murzynek Bambo”, „Pan Hilary”, „Lokomotywa”,„Motyle”) oraz Jana Brzechwy (”Zoo”). Wraz z Panem Maluśkiewiczem dzieci poznają mieszkańców Afryki i ich niezwykłe cechy. Motylim samolotem dotrą nad morze gdzie wspólnie z kapitanem nauczą się piosenki prawdziwego wilka morskiego.Spektakl przybliża małemu widzowi otaczający świat w sposób dowcipny i niebanalny. Bogaty zestaw rekwizytów i nieszablonowe ich wykorzystanie pozwala ciągle zaskakiwać widza. Wykorzystanie motywów muzycznych: kołysanki, opery, muzyki etnicznej, filmowej czy odgłosów przyrody, podkreśla zmieniającą się poetykę przedstawienia.”

20.10godz. 17:00

Sala WidowiskowaMOK Orzesze