Orzeski Wieczór Kabaretowy | Kwartet Bermudzki

Serdecznie zapraszamy na Orzeski Wieczór Kabaretowy, który odbędzie się 4 lutego, o godz. 19:00, w Sali Widowiskowej MOK Orzesze (ul. Fabryczna 1)BILETY
40 zł – normalny
30 zł – grupowy (6+)
30 zł – młodzież
________________________
Kwartet Bermudzki w spektaklu „W cylindrach na lwy by, czyli Starsi Panowie raz jeszcze”…
To będzie wycieczka do innego świata. Z przewodnikami, którzy odkrywają jak trafnie dzisiejszą obyczajowość, współczesny świat, a nawet aktualne wydarzenia, komentują piosenki napisane kilkadziesiąt lat temu. Będziecie zaskoczeni niespodziewanymi skojarzeniami. Nie zmieniono ani słowa w piosenkach mistrzów, zmieniły się okoliczności.
Wyobraźcie sobie, „Herbatkę” śpiewaną przez biznesmenów w delegacji, wciskających ekspresowe torebki do termosów, albo panią prezes oskarżoną o mobbing i molestowanie seksualne, która śpiewa w swojej obronie „Bo we mnie jest seks”. A może to celebrytka skarżąca się na paparazzich?
Posłanka z mównicy sejmowej intonuje w stronę kolegi podejrzanego o planowanie transferu do konkurencyjnej partii „Przeklnę cię jeżeli mnie porzucisz”…
Studentki próbują wygooglać filozofa Mambo…
„Jak się zakochać to tylko we dwóch” śpiewa cyniczna dziewczyna, wykorzystująca bez skrupułów facetów owiniętych wcześniej wokół paluszków…
A gdyby refren „Tanich drani” nucili dwaj elegancko ubrani i gładko ostrzyżeni panowie, tuż przed wejściem na antenę?
„Na ryby” śpiewali niewolnicy portali społecznościowych? Na ryby, grzyby, lwy, by zrobić sobie z nimi selfie?
Czy to będą te, czy zupełnie inne skojarzenia?
Premiera „W cylindrach na lwy by” miała miejsce w Teatrze Korez 4. maja 2017 r. i zakończyła się wielokrotnymi bisami oraz stojącą owacją.
Rzadka okazja by zobaczyć oryginalny spektakl, który jest grany bardzo rzadko ze względu na zaangażowanie muzyków i aktorów w inne projekty.
Kwartet Bermudzki wystąpi w składzie: Agnieszka Bednarz, Anna Gamrot, Błażej Olma, Jarosław Tyran. Kwartetowi akompaniuje zespół znakomitych muzyków, absolwentów katowickiej Akademii Muzycznej.
Gospodarz sceny – Piotr Skucha – gwarantuje program na najwyższym poziomie.

Informacje
32/ 22 13 508

Może Ci się również spodoba

Skip to content