Przypominamy o nadchodzącym koncercie!

SCENA DLA MŁODYCH – KONCERT KAMILI KRAWCZYK z Rybnika ❗🔥 Projekt MOK pt. „Scena dla młodych” będzie miał swój początek już w najbliższą sobotę! Jednak już teraz ogłaszamy kolejny koncert debiutującej na scenie piosenkarki, artystki – Kamili Krawczyk!

Koncert odbędzie się 2 października, o godz. 18:00 na Sali Widowiskowej MOK Orzesze, przy ul. Fabrycznej 1!

Jak przy pierwszym koncercie, tak i przy tym prowadzona będzie zbiórka na leczenie… tym razem zbieramy na pomoc dla Kubusia Kubicy z Orzesza – Zawady. ❤

Tym razem jednak płatności można dokonać tylko i wyłącznie do puszki w MOK lub przed samym koncertem na sali (również do puszki).

Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym Radio Express 92,3 FM oraz NaszaGazeta.info

__________

Kamila Krawczyk, to 17 letnia wokalistka z Rybnika na Górnym Śląsku która tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie inspirowane mnogością emocji które dostarcza jej życie. Kamila pracuje nad materiałem muzycznym wraz z DaMo.

Pierwszy singiel pt. “Better Part” ww. duetu producenckiego opowiada o trudnej miłości nastolatków.Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi.Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez lokalne jak i ogólnopolskie media min. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga a także wiele innych.

Zespoły akompaniujący Kamili na żywo to profesjonalna ekipa muzyczna z długoletnim stażem która ma za sobą występy w ogólnopolskiej telewizji, wygraną w Coke Live Festiwal (1 miejsce w kategorii POP), Rockstars Pozytywna Energia oraz Festiwal Suportów a także wiele koncertów przed ogólnopolskimi jaki zagranicznymi gwiazdami min. Modern Talking, Bracia, Patrycja Markowska. Zespół składa się z gitary, basu i perkusji.

#ScenaDlaMłodych #KamilaKrawczyk

Możesz również polubić…

Skip to content