Koncert Charytatywny dla Krzysztofa

Strażak z Orzesza wielokrotnie narażał życie, aby pomóc innym. Teraz sam potrzebuje pomocy.

Krzysztofa spotkał nieszczęśliwy wypadek, który zakończył się paraliżem czterokończynowym mężczyzny.

„Tetraplegia, czyli całkowity niedowład nóg oraz częściowy rąk. Zniesione też zostało również czucie poniżej linii piersi… Obecny stan zdrowia Krzysztofa daje nadzieję na częściową poprawę. Jest to uzależnione od długotrwałej i ciągłej rehabilitacji. Rodzina i przyjaciele wspierają Krzysztofa. Pod koniec marca 2020 r. w Orzeszu-Jaśkowicach miał się odbyć wielki koncert charytatywny „Gramy dla Krzysztofa”, z którego dochód miał być przeznaczony na jego leczenie i rehabilitację. Ale życie pisze swoje, niejednokrotnie dziwne scenariusze. Szalejący koronawirus sprawił, że koncert został odwołany.” – można przeczytać w internecie.

Z RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE WRACAMY Z KONCERTEM! Widzimy się 17 czerwca 2021 roku o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej MOK Orzesze i walczymy dla Krzysztofa! Zagrają: Michalina Starosta, Top Musix, Duet Baba z Chopym i De Silvers. Serdecznie zapraszamy!

Warto wspomnieć, że na wydarzeniu obowiązują wejściówki, a sam koncert odbędzie się oczywiście w reżimie sanitarnym

WAŻNA INFORMACJA: Wejściówki zakupione rok temu, na pierwszy termin koncertu, są nadal aktualne! Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które dokonały wpłat i wyraziły chęć uczestnictwa ❤

Może Ci się również spodoba

Skip to content