Koncert Orkiestry Kameralnej ARTIS

Koncert Orkiestry Kameralnej ARTIS

Serdecznie zapraszamy na koncert Orkiestry Kameralnej ARTIS, pod batutą Jean-Claude`a Hauptmanna (także dyrygenta Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.), który odbędzie się 20 października, godz. 18:00 w sali widowiskowej MOK w Jaśkowicach.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek – w biurze MOK oraz na sali MOK w Jaśkowicach w dniu koncertu.

Orkiestra Kameralna ARTIS założona została w sierpniu 2012 roku. Obecnie liczy 38 instrumentalistów, 7 wokalistów oraz 3 konferansjerów. Na program orkiestry składają się utwory muzyki klasycznej, religijnej, filmowej, musicalowej, rozrywkowej, pieśni żołnierskie i patriotyczne.

Na scenie wystąpi 40 artystów, którzy zaprezentują tytuły nawiązujące stylistyką i charakterem do wydarzeń rocznicowych.

Ten koncert będzie podsumowaniem szeregu wydarzeń z Projektu „NIEPODLEGŁA”,realizowanego przez MOK w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017- 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” .
Serdecznie zapraszamy!

Może Ci się również spodoba