Dzień Dziecka w Orzeszu!

1 czerwca serdecznie zapraszamy na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Orzeszu, ul. Bukowina 6. Od godz. 16:00 do 20:00 dzieci będą mogły skorzystać z wyjątkowej oferty różnych atrakcji.
Na plenerowej scenie odbędzie się pokaz najmłodszych uczestników sekcji taneczno- muzycznych i wokalnych działających przy MOK, pokaz uczniowskiego klubu sportowego Karate Kyokushin, animacje z smokiem. W programie: różne gry i zabawy, konkurencje sportowe prowadzone przez animatorów oraz harcerzy z 2 Szczepu Polana z Orzesza. Dla aktywnych uczestników czekają specjalne konkursy „Turniej Orzeszki kontra Wiewiórki”, mini konkurencje sportowe z nagrodami przygotowane przez OSP Jaśkowice, pokaz wozów i wyposażenia służb straży pożarnej i policji.
Do wygrania bezpłatne wejściówki do Westernowego Parku Rozrywki TWINPIGS w Żorach.
Dla wszystkich dzieci kolorowy świat baniek mydlanych,malowanie buziek, balony, zabawy taneczne przy znanych hitach. Będzie można wspólnie z instruktorami stworzyć oryginalny latawiec, rakietkę oraz stworzyć makietę kartonowego miasteczka lub namalować obrazy na folii w przygotowanych stoiskach artystycznych i modelarskich.
Wszystkie dzieci w tym dniu będą mogły nieodpłatnie skorzystać z oferty urządzeń zabawowych, m.in. kolejki elektrycznej, bumper cars – których sponsorem jest Mirosław Blaski oraz gąsienicy Megi,dmuchanej zjeżdżalni,basenu z piłeczkami.
Na chętnych czekać też będą odpłatne stoiska z tatuażem, plecionymi warkoczykami, zabawki oraz strefa gastronomiczna – grill, frytki, gofry, lody wata cukrowa i inne niespodzianki. Dla każdego coś!
Podczas festynu odbędzie się również pokaz i rozstrzygnięcie konkursu modeli latawców płaskich.
Oczywiście nie zabraknie słodyczy, które będą rozdawać i zapraszać do wspólnej zabawy Minionek i maskotka policji – Sierżant Hektor.
Przewidziana jest także zbiórka zbiórka karmy i różnych akcesoriów, środków czystości dla zwierząt z Schroniska im. św Franciszka z Asyżu z Rudy Śląskiej.
Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!
Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny!

Może Ci się również spodoba