Warsztaty dziennikarskie dla dzieci

Jeśli masz 10 – 14 lat, marzy Ci się kariera w Internecie, chcesz poznać narzędzia przydatne w pracy youtubera, blogera, a także tajniki obróbki zdjęć i filmików – to zajęcia dla Ciebie!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dziennikarskie, podczas których poznasz przydatne programy i aplikacje przydatne podczas edycji zdjęć i filmów, będziesz korzystać z tabletów i kamerek GoPro, wcielisz się w rolę dziennikarza internetowego, pobudzisz swoją wyobraźnię i kreatywne myślenie! 🧐

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu, ul. Rynek 1

.Informacje i zapisy: 32 / 22 13 508.

Uwaga: Zapisy trwają do 14 września. Liczba miejsc ograniczona!

_____________________

Zajęcia są realizowane w ramach projektu „Cyfrowi eksperci w podregionie tyskim”. Projekt wspiera gminne samorządowe instytucje kultury i jest realizowany ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Cyfrowa 2014-2020.