Kabaret MUMIO w Orzeszu!

❗️Kabaret Mumio w Orzeszu ❗️
Zapraszamy 20 maja, o godz.: 19:00, do Sali Widowiskowej MOK Orzesze przy ul. Fabrycznej 1.

Legendarny spektakl komediowy Kabaret Mumio został przedstawiony publiczności już prawie 1000 razy na scenach całego kraju! W ciągu 23 lat swojego istnienia ewoluował, choć nie stracił nic ze swojej pierwotnej lekkości, dzięki czemu wciąż przyjmowany jest entuzjastycznie przez fanów grupy Mumio oraz nowych widzów.

Kabaret Mumio stworzony został jako kameralny spektakl teatralnyw konwencji kabaretowej. Stanowi wynik poszukiwań wywodzących się z tradycji i metod teatru off-owego.

Odwołanie do indywidualnego poczucia absurdu, radykalna, choć pełna ciepła, autoironia zwalniają przekaz z agresji i nieznośnego moralizowania.
W spektaklu widzowie nie dopatrzą się satyry ani odwołań do bieżących wydarzeń – Kabaret jest bowiem umiejscowiony gdzieś z boku, zachowując przez lata swój uniwersalny przekaz.

BILETY

50 zł – normalny

45 zł – młodzieżowy/grupowy (6+)

60zł – cena biletu w dniu spektaklu