Staś i Zła Noga – spektakl dla dzieci

Spektakl Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego oraz Śląskiego Teatru Lalki i Aktora ATENEUM zagości w Orzeszu!
W ramach programu Teatr Polska zawita do nas nominowany do Złotej Maski spektakl nie tylko dla młodych widzów „Staś i Zła Noga”

„Staś i Zła Noga” to opowieść o kilkunastoletnim chłopcu z niepełnosprawnością, którego samotnie wychowuje Mama. O ich zmaganiach z codzienną rzeczywistością, przezwyciężaniu przeciwności i poszukiwaniu przyjaciół. Wszystko to podszyte solidną dawką ironicznego humoru, bo przecież ta historia to znacznie więcej! Mama walczy z systemem, Staś trenuje zdolności telepatyczne, a Zła Noga marzy, by zostać kosmonautką. Jak więc potoczą się ich historie?

Staś rozpoczyna comiesięczne spotkania z teatrem dla dzieci. Szczegóły już niebawem

Spektakl od 8 lat

Od 17:00 do 17:45 zapraszamy na warsztaty teatralne – obowiązują zapisy.
Staś i zła noga_A2[druk]

Spektakl odbędzie się na sali MOK w Jaśkowicach