Ferie zimowe w MOK

Ferie zimowe w MOK były pełne atrakcji i niespodzianek dla dzieci!

Brak śniegu nie przeszkadzał uczestnikom ferii zimowych w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu. Od pierwszego do ostatniego dnia czekało na nich mnóstwo atrakcji, z bogatej oferty zajęć każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od twórczych inspiracji, przez zajęcia plastyczne, warsztaty z ceramiki, zajęcia rękodzieła, taneczne, sportowe czy kulinarne, kino feryjne, kino sferyczne, wyjazd do kina i bal przebierańców.

Na zajęciach plastycznych oraz z rękodzieła dzieci mogły się wykazać kreatywnością i pomysłowością powstawały piękne, walentynkowe serduszka z papierowej wikliny, magnesy na lodówkę, czy oryginalne lampiony. Starsze dzieci wykonały ciekawe łapacze snów, oraz różne ozdoby metodą quillingu, piękne kompozycje kwiatów z bibuły, papierowe minecrafty.
Nie zabrakło również zajęć tanecznych oraz sportowych.
W pracowni artystycznej każdy  uczestnik mógł spróbować swoich sił, tworząc niesamowite dzieła. Dzieci lepiły, malowały, rzeźbiły, a owoce swojej pracy mogły zabrać ze sobą do domu.
Dużą popularnością cieszyły się warsztaty kulinarne oraz zajęcia z ceramiki. Na wesołym gotowaniu, mali kucharze zrobili pyszną pizzę oraz precelki z serem i brokułem.
Kolejnymi zajęciami, które cieszyły cie dużym zainteresowaniem, były zajęcia z sensoplastyki. To kolorowe, pachnące i brudzące zajęcia to coś, co dzieciaki kochają.

Drugi tydzień ferii związany był z tajemnicami kosmosu. Niesamowite zajęcia i zabawy przeniosły dzieci w galaktyczną podróż. Mali uczestnicy poznali i odkryli tajemnice kosmosu, stworzyli układ słoneczny, planety, rakietę, a nawet statek kosmiczny dla kosmitów. Niezwykłe emocje naszym uczestnikom dostarczyły seanse filmowe w sferycznym kinie w kształcie kopuły, które okazały się

największym hitem, tegorocznych ferii!  

Ferie z MOK minęły zatem… bez nudy. Kreatywnie, twórczo, aktywnie i apetycznie.

Może Ci się również spodoba