Terenowa Gra Miejska

Jednym z punktów programu Biało-Czerwonego Festiwalu była terenowa Gra Miejska.
Drużyny ruszyły o godz. 11:00 i przez trzy godziny wytrwali uczestnicy spacerowali po Orzeszu szlakiem miejsc związanych z historią miasta. Odwiedzili m.in. Urząd Miejski, OSP, Kościół Ewangelicko-Augsburski, Park Górka św. Wawrzyńca, Pomnik Bohaterów o Wolność 1939-1945 oraz Miejski Ośrodek Kultury z wystawą pocztówek, przedstawiających dawne wizerunki Orzesza. W każdym z punktów były ciekawe zadania. Po przejściu całej trasy na dzielnych uczestników gry czekały nagrody oraz ognisko z kiełbaskami.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w grze i wspaniałą zabawę.
Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w grę: OSP, harcerzom z 2 Szczepu Harcerskiego „Polana”, pastorowi Henrykowi Reske, Radiu Express oraz Silesia Events!

Wydarzenie dofinansowane ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.