Koncert operetkowy w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu w Jaśkowicach

Operetka w MOK!!!
Zapraszamy wszystkich na wyjątkowy koncert operetkowy pt – „Jaka piękna jest operetka”- w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego Arte Creatura – który odbędzie się 2 marca, godz. 18:00 w sali MOK w Jaśkowicach. Bilety w promocyjnej cenie 30 zł/os.

Wystąpią  Natalia Piechowiak – sopran

Jarosław Wewióra – tenor

Rafał Gudyka – fortepian
Zapraszamy do zapisów pod nr. tel.: 32 /22 13 508

Arte Creatura Teatr Muzyczny przedstawia widzom najbardziej znane spektakle operetkowe i operowe z repertuaru światowego. Teatr działa od 2005 roku i gromadzi coraz większą rzeszę odbiorców, zyskując ich uznanie wysokim poziomem artystycznym, bogatą scenografią i barwnymi kostiumami. Arte Creatura skupia znakomitych solistów śpiewaków z całej Polski oraz z zagranicy (Austria, Białoruś, Włochy), którzy są nagradzani na międzynarodowych konkursach wokalnych.