Wystawa OFFO w MOK

Zapraszamy na wybraną kolekcję wystawy w ramach VII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej, organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO. OFFO jest festiwalem gromadzącym twórców, którzy posługują się fotografią otworkową. Jego celem jest ukazanie możliwości jakie daje technika i przybliżenie jej możliwie najszerszej publiczności. Fotografia otworkowa -to fotografia wykonana aparatem z którego usunięto wszystkie zbędne rzeczy (obiektyw, przysłonę itp.). W VII edycji OFFO przewiduje się udział artystów z Polski jak i zagranicznych. Wystawę można oglądać w Galerii MOK ORZESZE i Galerii I Piętro od 1 listopada do 28 listopada . Zobaczyć można zdjęcia autorstwa – Jakuba Kolbusza, Grzegorza Linkiewicza, Jakuba Kaszuby, Witolda Englendera. Zapraszamy!!!