Sukcesy IGT Pomost

fot. Tomasz Bylina

IGT POMOST wraca z kolejnymi nagrodami z III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych ,,Kalejdoskop” w Gardzienicach. Gospodarzem wydarzenia był Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, a współorganizatorem Fundacja „Architekci kultury”. Cały festiwal miał charakter konkursowy, podczas którego na scenie zaprezentowało się kilkanaście grup z całej Polski. Zmagania zespołów ocenili jurorzy z bogatym doświadczeniem aktorskim i reżyserskim. Wydarzeniu towarzyszyły spektakle gościnne, happeningi, dyskusje, warsztaty – w tym roku byli to: Krzysztof Majchrzak, Przemysław Buksiński, Joanna Holcgreber, Marcin Mrowca, Tetiana Oreshko.
Nasza grupa zostałą uhonorowana ,,Brązowym kalejdoskopem” – czyli zdobyła trzecie miejsce oraz drugie miejsce w głosowaniu publiczności. Poza tym przypadły dwie nagrody indywidualne: za reżyserię dla pani Iwony Woźniak oraz nagrodę aktorska dla Patryka Czardybona.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy!!!