Wystawa Grupy fotograficznej „eF”

Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu zaprasza wszystkich na wernisaż wystawy Grupy fotograficznej „eF” działającej przy MOK w Orzeszu, pt. „Ruch”, 18 listopad, godz. 18:00. Autorzy: Grażyna Boguta, Katarzyna Miguła, Dorota Kosiorek, Robert Ćwięk, Tomasz Kasiak, Krzysztof Dziekan, Marek Świerski, Grzegorz Pośpiech, Lesław Swadźba, Arkadiusz Skrzesiński, Dariusz Jasiulek. Wystawa stanowi podsumowanie projektu długoterminowego, realizowanego przez Grupę Fotograficzna ef. Członkowie grupy postawili przed sobą ambitne zadanie, związane z uwiecznieniem szeroko rozumianego „ruchu”. Fotografie przedstawiają zróżnicowana tematykę oraz wykonane zostały z zastosowaniem różnych technik fotograficznych. Wystawa obejmuje fotografie przyrodnicze, reportażowe, uliczne, abstrakcyjne oraz inscenizowane ujęcia taneczne. Różnorodność tematyczna oraz różne podejście autorów do interpretacji tematu sprawiają, że wystawa jest warta odwiedzenia.